CAŁYM SERCEM WAS KOCHAMY

Utworzono dnia 27.01.2024

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości. Z tej okazji w dniu 24 stycznia 2024r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Zaborowie odbyła się piękna uroczystość, na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.

Pan dyrektor Mieczysław Chabura serdecznie powitał przybyłych gości życząc im między innymi zdrowia oraz radości ze swoich wnucząt. Życzenia babciom i dziadkom złożył również Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal oraz ks. Zygmunt Frączek.

Następnie dzieci zaprezentowały piękne przedstawienie pt. „Bajka o szczęściu” I. Degórskiej, inscenizację wiersza J. Tuwima pt. „Rzepka” oraz tańce, piosenki i wiersze. Mali artyści
z przejęciem odtwarzali swoje role, a babcie i dziadkowie nagradzali ich gromkimi brawami.
Na zakończenie występów dzieci odśpiewały gromkie „Sto lat” i wręczyły Seniorom przygotowane upominki. Rodzice zaprosili licznie przybyłych gości słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Uroczystość przygotowały nauczycielki: Krystyna Giza, Agnieszka Boroń, Beata Nicpoń, Paulina Kałuża oraz pani Agnieszka Mądrzyk.

Gorąco dziękujemy rodzicom dzieci, którzy zadbali o piękne stroje małych artystów i przygotowali poczęstunek dla zaproszonych gości oraz Radzie Rodziców za przygotowanie upominków.

CAŁYM SERCEM WAS KOCHAMY

Utworzono dnia 27.01.2024, 15:51