GMINNE ZAWODY W PIŁKĘ SIATKOWĄ – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Utworzono dnia 21.03.2023

06 marca 2023r. w Szczurowej zostały rozegrane gminne zawody dziewcząt i chłopców  w piłkę siatkową w ramach  IGRZYSK  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Po  rozegranych meczach drużyna dziewcząt która zajęła   I miejsce  awansowała do gry w turnieju powiatowym, natomiast chłopcy zawody ukończyli na II  miejscu.

Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Wojnicka, Julia Wojnicka, Alicja Kuliszewska, Oliwia Frankowicz, Maria Latocha ,Emilia Łucarz,  Julia Kotwa, Oliwia Potok.

Skład drużyny chłopców: Artur Burzawa, Mateusz Lupa, Sebastian Dulęba, Michał Babło, Ksawery Bieniaś, Jakub Bylica, Franciszek Kula,  Marcin Bylica.

Dziewczyny wraz z nauczycielką, biorące udział w zawodach, trzymają dyplom i puchar. Kliknięcie na zdjęcie spowoduje jego powiększenie do oryginalnego rozmiaru.

Chłopcy wraz z nauczycielką, biorące udział w zawodach, trzymają dyplom i puchar. Kliknięcie na zdjęcie spowoduje jego powiększenie do oryginalnego rozmiaru.

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.