Utworzono dnia 19.11.2023

Uczniowie klas IV - VIII  w dniu 17 listopada 2023r. przyłączyli się do obchodów XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem tej akcji edukacyjnej jest utrwalenie tabliczki mnożenia, nauka poprzez zabawę oraz niezapomniane emocje, które towarzyszą uczestnikom. W tym dniu na lekcjach matematyki uczniowie każdej z klas wzięli udział w ciekawych grach, zabawach i egzaminach sprawdzających znajomość tabliczki mnożenia. Układali jengę matematyczną z działaniami, odbijali piłeczkę ping - pongową lub kręcili hula - hop jednocześnie odpowiadając na zadane działania z mnożenia, grali w karty, bingo matematyczne, korzystali z tablicy interaktywnej. Podczas przerwy Patrol Egzaminacyjny przepytywał nauczycieli oraz pracowników szkoły ze znajomości tabliczki mnożenia. Wszyscy uczestnicy, którzy przystąpili do egzaminu otrzymali odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia. Dzień tabliczki mnożenia dostarczył uczniom wielu wrażeń. Koordynatorami akcji były nauczycielki matematyki.

Dzień tabliczki mnożenia

Utworzono dnia 19.11.2023, 22:46