WYCIECZKA KLAS O-III NA MUSICAL „PIOTRUŚ PAN”

Utworzono dnia 23.01.2023

W dniu 23 stycznia 2023 roku grupa złożona z uczniów klas 0-III wzięła udział w wycieczce do Kazimierzy Wielkiej. Jej celem był Dom Kultury, w którym wystawiano spektakl pod tytułem „Piotruś Pan”.

Widownia była wypełniona po brzegi, a każdy niecierpliwie oczekiwał na rozpoczęcie przedstawienia. Spektakl okazał się wspaniałym widowiskiem, które dzieci śledziły z wielkim zainteresowaniem. Przygody Piotrusia Pana emocjonowały, bawiły, ciekawiły i przerażały. Na scenie oglądaliśmy piratów, Indian, a przede wszystkim głównego bohatera oraz Wendy i jej braci. Jak na musical przystało występ był pełen śpiewu i tańców. Na scenę zaproszono nawet dwójkę dzieci, które wspólnie z Piotrusiem zatańczyły.

Wycieczka okazała się bardzo udana. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, a dzieci z żalem opuszczały widownię.

/P.Kałuża/

WYCIECZKA KLAS O-III NA MUSICAL „PIOTRUŚ PAN”

Utworzono dnia 23.01.2023, 21:49