Wyjazd Ósmoklasistów do Krakowa

Utworzono dnia 28.04.2024

Dnia 25 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy ósmej ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie brali udział w  wyjeździe edukacyjno - informacyjnym do Krakowa. Pierwszym  punktem podróży była  Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha, uczniowie mieli tam możliwość zapoznanie się z ofertą uczelni, a także zaznajomienie się z infrastrukturą AWF. Następnie uczestniczyli  w  Festiwalu Zawodów w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Ósmoklasiści mieli okazję  zapoznania się z ofertą edukacyjną ponad 80 szkół ponadpodstawowych z Małopolski. Kolejnym punktem wyjazdu był aktywny czas spędzony  w GOJUMP - Parku trampolin.  Na zakończenie wycieczki uczniowie zjedli wspólnie obiad.

Wyjazd ten miał na celu rozwijanie zainteresowań sportowych i edukacyjnych, integrację  uczniów ze wszystkich szkół w Gminie oraz promowanie aktywnego stylu życia.  Został zorganizowany i  sfinansowany ze środków budżetu Gminy Szczurowa.Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa młodzieży w wyjeździe do Krakowa oraz za wspaniałą organizację wydarzenia.

Wyjazd Ósmoklasistów do Krakowa

Utworzono dnia 28.04.2024, 22:47