MISTRZOSTWA POWIATU BRZESKIEGO DZIEWCZĄT W PIŁKĘ SIATKOWĄ -IMS

Utworzono dnia 12.04.2023

31 marca 2023r. w Czchowie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego Dziewcząt   w Piłkę Siatkową w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. W zawodach, których organizatorem było Starostwo Powiatowe w Brzesku  wzięło udział 6 drużyn. Najpierw dziewczęta  rozegrały swoje mecze w fazie grupowej, następnie półfinały , które wyłoniły drużyny  do gry w ścisłym finale.  Finałowy mecz z udziałem naszych zawodniczek dostarczył mnóstwo emocji, gdyż faworytem tego meczu była drużyna z Brzeska. Wspaniała współpraca w zespole i  determinacja doprowadziły nasze dziewczęta do zwycięstwa. To właśnie one stanęły na najwyższym stopniu podium zajmując I miejsce. Wygraniem turnieju zapewniły sobie awans do gry w półfinale wojewódzkim.

Skład drużyny; Alicja Kuliszewska, Emilia Łucarz, Oliwia Frankowicz, Oliwia Potok, Julia Wojnicka, Zuzanna Wojnicka, Julia Kotwa, Maria Latocha.

MISTRZOSTWA POWIATU BRZESKIEGO DZIEWCZĄT W PIŁKĘ SIATKOWĄ -IMS

Utworzono dnia 12.04.2023, 22:39